Stroj na rozpouštění čokolády- 2 x 1/4 GN | RCCM-250-2GN
Dostupnost:
Skladem u výrobce (obvykle doručení do 2-5 pracovních dnů)
Katalogové číslo: 10010249
  • Rozměry: 34,5 x 28,2 x 29,4 cm
  • Výkon: 250 Watt
  • Kapacita: 2 x 4 litry
  • Integrovaný termostat (0°C – 100°C)
  • Ušlechtilá ocel
5 366  (4 435  bez DPH)
MNOŽSTEVNÍ SLEVY POČET KUSŮ CENA
2% 2 - 9 5 259
3% 10 + 5 205
Zboží si můžete objednat také telefonicky v době PO-PÁ 9:00-15:30 na infolince 210 012 271
  • Použití ušlechtilé oceli zajišťující odolnost a snadné udržení v čistotě
  • 150 mm hloubka
  • 2 GN nádoby 1/4 umožňující najednou připravit dva různé druhy čokolády
  • Nádoby vhodné do myčky na nádobí
  • LED displej
  • Integrovaný termostat (do 100°C)
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Model RCCM-250-2GN
Katalogové číslo 1249
Stav zboží Nový
Materiál Ušlechtilá ocel
Výkon 250 W
Napětí 230 V
Teplotní rozsah do 100 °C