myčka nádobí
Zobrazeno 25 výsledků
- Profesionální myčky nádobí a skla
Myčka skla a nádobí – podpultová s odp. čerpadlem | QQI-52P
BESTBestsellerPatří mezi nejprodávanější produkty v této kategorii — osvědčená volba stovek spokojených zákazníků.
-10%
Profesionální myčky nádobí a sklaMyčka skla a nádobí – podpultová s odp. čerpadlem | QQI-52P
Skladem (doručení do 2-4 pracovních dnů)
- Rozměr: 575x605x820mm (šxhxv)
- Příkon elektro: 3,5kW / 230V
- Kapacita: 60/30/24/6 košů / h
- Cyklus: 60 “, 120”, 150 “, 600”
- Spotřeba vody: 2,1 l / cyklus
Katalogové číslo: 1014.51 - Profesionální myčky nádobí a skla
Myčka skla a nádobí – podpultová s odp. čerpadlem | QQI-52TP
Skladem (doručení do 2-4 pracovních dnů)
- Rozměr: 575x605x820mm (šxhxv)
- Příkon elektro: 5,4kW / 400V
- Kapacita: 60/30/24/6 košů / h
- Cyklus: 60 “, 120”, 150 “, 600”
- Spotřeba vody: 2,1 l / cyklus
Katalogové číslo: 1014.53 - Profesionální myčky nádobí a skla
Myčka skla a nádobí – průběžná – elektronická | QQI-102
Skladem (doručení do 2-4 pracovních dnů)
- Rozměr: 634x744x1599mm (šxhxv)
- Příkon elektro: 8,5kW / 400V
- Kapacita: 60/30/24/6 košů / h
- Cyklus: 60 “, 120”, 150 “, 600”
- Spotřeba vody: 2,1 l / cyklus
Katalogové číslo: 1014.57 - Profesionální myčky nádobí a skla
Myčka skla a nádobí – průběžná – elektronická s odp. čerpadlem | QQI-102P
-9%
Profesionální myčky nádobí a sklaMyčka skla a nádobí – průběžná – elektronická s odp. čerpadlem | QQI-102P
Skladem (doručení do 2-4 pracovních dnů)
- Rozměr: 634x744x1599mm (šxhxv)
- Příkon elektro: 8,5kW / 400V
- Kapacita: 60/30/24/6 košů / h
- Cyklus: 60 “, 120”, 150 “, 600”
- Spotřeba vody: 2,1 l / cyklus
Katalogové číslo: 1014.58 - Profesionální myčky nádobí a skla
Myčka nádobí VN-3000 Ultra 400V | Maxima 09200775
Skladem u výrobce (obvykle doručení 4-11 pracovních dnů)
- 3 kompletní mycí programy: 120, 360 a 480 sekund
- Teplota mytí: 60 °C
- Hlučnost myčky nádobí < 80 db
- Rozměry: 780×950×2400 mm
- 400V / 50Hz / 3-fázový 16 700 W
Katalogové číslo: 09200775 - Profesionální myčky nádobí a skla
Myčka plechů, 8 plechů GN 1/1, Multiwash | MW EKO 1 LR
Na objednávku cca o 5-8 pracovních dnů
- Určena pro menší provozy
- Od MW Eko 1 se liší pouze orientací mycího tanku
- S ručním zvedáním
- Kapacita mytí na jeden cyklus: 8 plechů GN 1/1
- Příkon: 1,85 kW/230 V
Katalogové číslo: R-MW EKO 1 LR - Profesionální myčky nádobí a skla
Průchozí myčka na nádobí, 400V/8600W, 750x880x1390mm | Revolution 231692
-25%
Profesionální myčky nádobí a sklaPrůchozí myčka na nádobí, 400V/8600W, 750x880x1390mm | Revolution 231692
V současné době vyprodáno (termín na vyžádání)
- Počet mycích cyklů: 1/120 s
- Výkon: 30 košů / h
- Spotřeba vody na 1 prací cyklus: 2-2,5 l
- Teplota vody na mytí: 62 ° C
- Teplota oplachové vody: 85 ° C
Katalogové číslo: 231692











































































































































